Bashkia Ura Vajgurore ju njofton se konkursi online me temë: “Së bashku për familje të shëndetshme e pa dhunë, edhe në situata emergjence” i organizuar me mbështetjen e UNDP në kuadër të Programit “Për t’i dhënë fund dhunës ndaj grave dhe vajzve”, financuar nga Qeveria e Suedisë është mbyllur.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Duke ju falenderuar të gjithëve për punimet e dërguara ju lutem votoni në faqen Bashkia Ura Vajgurore – Faqja Zyrtare me “Like”, “Koment” dhe “Share” punimin e preferuar. Votimi do të vijojë të jetë i hapur deri në datën 15 Maj ora 17.00.
Ju kujtojmë se procesi i votimit, për punimet e publikuara do të bëhet bazuar në “Like”, “Koment” dhe “Share”, të marrë vetëm në faqen tonë, mënyrë kjo që do përcaktojë dhe shpalljen e fituesve. Shpallja e fitueseve do të bëhet në datën 18 Maj 2020.
Suksese[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]